ÜYE OL VEYA GİRİŞ YAP
 

Şifremi Unuttum
Hızlı Sipariş
www.kartalcicekcileri.org sitesinde vereceğiniz siparişlerde gönderen bilgilerini her defasında girmek yerine üye olup hızlı bir şekilde siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haberdar Olma
Kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olmak için üye olmanız size öncelik kazandıracaktır. Bu yüzden aktivasyonsuz ve hızlı bir şekilde üye olmanızı öneririz.

Fiyat Arası

İzmir Çiçek
kartal  çiçekciler, Gül Arajmanları

kartal çiçek gönder, Kod 4271
140 TL + KDV
kartal  çiçekçileri, Mevsim Arajman

kartal çiçekcisi, Kod 837
125 TL + KDV
kartal çiçekçilik, Üç Dallı Orkide Beyaz

kartal çiçek yolla, Kod 1002
185 TL + KDV
kartal  çiçekciler, Üç Dallı Orkide Pembe

kartal çiçek gönder, Kod 708
185 TL + KDV
KARTAL ÇİÇEKÇİ, Karanfiller Dolusu Sepet

kartal çiçekçilik, Kod 2220
150 TL + KDV
kartal çiçek yolla,  Areka Saksı Çiçeği

kartal çiçekçilik, Kod 4471
175 TL + KDV
1 2 3 4 5 6 ... 11 İleri
KARTAL ÇİÇEKÇİLERİ Web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve Garanti Bankası Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.

Kişisel Bilgi Güvenliği
KARTAL ÇİÇEKÇİLERİ Web sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, teslimat için bildirmiş olduğunuz adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması
 KARTAL ÇİÇEKÇİLERİ Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünün adresine ulaştırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için iş ortaklarımız ( anlaşmalı kargo firmaları gibi ) ile paylaşılır.